,

ahsap mobilya uygulamaları.

AHŞAP MONTESSORİ YATAK

Ahşap-Baza-002.jpg

BİLGİ:
Ladin Ağacı kullanılarak üretilmiştir. Üzerinde EN71 belgeli su bazlı ahşap koruyucu vernik kullanılmıştır. Kişiye özel ölçülerde ve tasarımlarda üretilebilmektedir.
YATAK: Eni: 90cm  -  Boyu: 200cm
GARDROP: Eni: 100 cm  - Yükseklik: 170 cm  -  Derinlik: 50 cm
ÇALIŞMA MASASI: Eni: 100 cm  - Yükseklik:120 cm  -  Derinlik: 60 cm

AHŞAP MONTESSORİ YATAK

Ahşap-Baza-001.jpg

BİLGİ:
Sarıçam kullanılarak üretilmiştir. Üzerinde EN71 belgeli su bazlı ahşap koruyucu vernik kullanılmıştır.
Eni: 90cm
Boyu: 200cm

 

HU OF CAPPADOCIA OTEL | UÇHİSAR

AĞAÇ:
Frake olarak da bilinan limba ağacı genellikle fildişi kıyılarında yetişen ve ülkemize oradan ithal edilen bir ahşap türüdür. Sert yapısı ile neme ve suya dayanıklılığıyla ön plana çıkar. Bu projemizde Kapadokya Bölgesinde bulunan Uçhisar kalesinin alt mahsenlerinde nemli denilebilecek mağara otelinin mobilyalarında kullanılmıştır.


 

 

OSAŞ Dış Ticaret Şirketi MAKAM MOBİLYALARI   |   KAYSERİ

AĞAÇ:
Yıllarca zemin döşemesi olarak kullanılan iroko ağaçları kullanıldığı zeminden sökülüp geri dönüştürülmüş ve bu ahşaplar kullanılarak mobilyalar üretilmiştir. Mekanda ahşaplar lake boyalı MDF ile birlikte kullanılarak mekansal bir bütünlük oluşturulmuştur. Mekanda aynı zamanda çelikle ve halatla güçlendirilmiş ladin ağacı kullanılarak ürettiğimiz uçan merdiven de bulunmakta.


 

 
 

Bahçe Mobilyaları

BİLGİ:
Sibirya Sarıçam, ladin, limba gibi ağaçlar kullanılarak hazırlanan bahçe mobilyaları isteğinize göre demonte veya geçme zaviye yöntemiyle üretilir. Dünya'nın her yerine adrese teslim edilir.
 

 

Şark Köşeleri

BİLGİ:
Geleneksel sevenlere veya modern çizgi isteyenlere tamamen 1. sınıf malzemeler kullanarak şark köşesi tasarımları ve uygulamaları yaptırmak için hemen iletişime geçin.
Abdullah Oğuz: 0506 880 4946