top of page
LOGO MOD1_edited.png
LOGO MOD1 Kış.png

MODERN
AHŞAP KIŞ BAHÇESİ

LOGO MOD1 Kış.png

MODERN AHŞAP KIŞ BAHÇESİ

205.000 TL

230.000 TL

FİYATLARIMIZA KDV DAHİL DEĞİLDİR.

ÖLÇÜLER:

Modern-Ahsap-Kis-bahcesi-olculer-001.jpg
modern-ahsap-kis-bahcesi-duvar-detayi_ed
Kamelya plan 004 duvar detayı.jpg

Modern Kamelya ile Kış Bahçesi modeli arasındaki en belirgin fark dekoratif çıta uygulama arkasında 4 katmandan oluşan ısı yalıtımı özelliğidir.

Duvarlarda; çıta uygulaması arkasında ahşap plywood onun arkasında 4cm ısı yalıtım malzemesi en içte ise lambiri uygulaması yapılmaktadır.

Tavanda; ahşap mertek üzeri ahşap lambiri kaplama üzeri 4cm x 4cm ahşap çıta arası 4cm ısı yalıtım malzemesi üzeri 11mm OSB kaplama üzeri kumlu membran yapılmaktadır.

ÖZELLİKLER:

KARKAS SİSTEM Standart veya standart dışı zemine uyularak özel ölçü ve açılarla hazırlanacaktır. 1. sınıf ithal Sibirya sarı çam silinmiş lamine kereste kullanılarak yapılır. Karkas sistem L kesitli 18cm x 18cm köşe kolonlardan ve 18cm x 10cm kirişlerden oluşturulmuştur. -Lamine kereste: ahşabın mukavemetini artırmak için lif yönleri gözetilerek kesilip dış mekana özel tutkallarla tekrar birleştirilmesi uygulamasına denir. -Sibirya sarıçam: Kayseri ve çevresi iklim koşullarına en dayanıklı fırınlanmış reçinesi çıkarılmış kerestedir.

YAN YÜZ ve TAVAN Dıştan içeriye; dekoratif çıta uygulaması içi 4mm ahşap kontra içi 4 cm cam yünü içi 1. sınıf ekli lambiri uygulaması yapılmaktadır. Arka duvarlar 2 yüzü ahşap lambiri ortası karkas ve cam yünü ısı yalıtım malzemesi olmaktadır. TAVAN: Sarıçam ahşap karkas üzeri 1. sınıf ekli lambiri üzeri 4 cm cam yünü üzeri OSB kaplama üzeri kumlu membran uygulaması yapılacaktır.

AHŞAP KORUMASI: Üzerine suya dayanıklı 1. sınıf renklendirici vernik uygulanmaktadır. Zemin ile ahşap arasında 2 mm kalınlıklı metal aparatlar ile zemin suyu teması kesilmektedir. Çatı suyu çatı oluğu uygulaması ile kamelyanın sağ tarafından bahçeye verilir.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR ▪️ Zemin betonu fiyata dahil değildir. ▪️ Zemin seramik kaplama fiyata dahil değildir. ▪️ Mutfak Mobilyası fiyata dahil değildir. ▪️ Elektrik ve su tesisatı fiyata dahil değildir. ▪️ Kayseri dışı montajlarda yağmur oluğu fiyata dahil değildir.

AŞAĞIDA FİYATA DAHİL OLAN KAMELYANIN ANİMASYONU VERİLMİŞTİR

Tesisatlar

Elektrik ve su tesisatı verilen fiyata dahil değildir. Firmamızdan bu konu hakkında destek alabilirsiniz.

Ahşap Koruması

Ahşap yüzeylerine HEMEL marka ahşap koruyucu vernik uygulanmaktadır.

Periyodik Bakım

Kamelya tamamen ahşaptan yapılmaktadır. 3 yılda bir uzman ekiplerce ince zımpara yapılıp Hemel Koruyucu vernikle boyanmalıdır.

3 Hafta içinde

Teslimat

Ön ödemeden 3 hafta sonra kurulumunu 3 gün içinde yerinde yapıyoruz.

7/24 Destek

Ürün ile alakalı sorularınızın cevaplarını 0554 245 45 41 numaralı hattı arayarak öğrenebilirsiniz

Garanti Kapsamı

Garanti kapsamı 1 yıldır.

bottom of page