top of page

Limba, iroko ve sapelli gibi eksotik ağaçlar özellikle güzel ve dayanıklı olmaları nedeniyle, ahşap kapılar için idealdir. Bu ağaç türleri, aynı zamanda çeşitli renklerde ve yüzeylerde bulunabilir, böylece kişiye özel ahşap kapılarınızın tasarımını özelleştirebilirsiniz.

Özel ölçülerde üretilen ahşap kapılarımız, evinizin ölçülerine ve ihtiyaçlarınıza tam olarak uyum sağlar. Bu sayede, evinizin girişini özelleştirebilir ve evinizin güzel bir görünümünü koruyabilirsiniz. Ahşap kapılarımız ayrıca dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür, böylece yıllarca kullanımından yararlanabilirsiniz.

Eğer limba, iroko ve sapelli gibi eksotik ağaçlardan yaptığımız kişiye özel ve özel ölçülerde olan ahşap kapılar arıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Size en uygun seçenekleri sunabilecek profesyonel bir ekibimiz vardır ve ayrıca montaj hizmeti de sunuyoruz.

about.

hakkımızda.

    Pikus Ahşap; değişen ve kalabalıklaşan dünya şartlarında minimal, doğaya duyarlı, ekolojik, ergonomik, sürüdürülebilir yaşam alanları sunar. Doğadan malzemeler ile her kişinin tarzına özel fonksiyonel mobilya ve aksesuarlar üretir. Uzman tasarımcı ve usta kadrosuyla titizlikle hazırlanan zanaat eseri her ürün kıymetlidir.

 

Kayseri Ahşap Mobilya , Kayseri Ahşap Bahçe Mobilyası , Kayseri Ahşap Balkon Mobilyası , Kayseri Ahşap Yemek Odası Takımı,  Ahşap Teras Çay Seyi, Ahşap Bahçe mobilyası ölçüleri, ahşap balkon takımı ölçüleri , ahşap balkon takımı fiyatları , balkon takımı balkonuma sığar mı ,  ahşap teras mobilyası fiyatları , ahşap bahçe mobilyası takımı fiyatları , restorasyon , ahşap osmanlı tavan uygulamaları , ahşap zemin , ahşap restorasyon, ahşap sandalye, 
       

Ahsap-Bahce-citi-001_edited.jpg
contact.

iletişim.

TELEFON:

İŞ     : (0352) 502 20 86

GSM :

MUSTAFA ELÖNÜ:    0554 245 45 41

ÇINAR ÖZDEMİR:    0554 841 57 24

ABDULLAH OĞUZ:    0506 880 49 46

ADRES:

MERKEZ OFİS :

Cumhuriyet Mh. Millet Cd. No:39 Ünlü İş Merkezi Kat:2 Melikgazi / Kayseri

MERKEZ İMALATHANE :

Mobilya Kent Sitesi 5072.Sk. No: 10 A

Kocasinan / Kayseri

ŞUBE İMALATHANE :

Ali Ersoy Mahallesi Hurma Sokak No:3 Kat:2 Siteler

Altındağ / Ankara

E-POSTA:

pikusahsap@gmail.com

bottom of page