top of page

,

En: 500 cm Boy: 500cm 

Yükseklik: 325 cm (Yerden)

Toplam Kapalı Alan: 20,25 m2

Brüt Karkas Altı Alanı:   25 m2 Brüt

klasik kıs bahçesi.

Klasik Kış Bahçesi

Karkas Sistem:
Standart veya standart dışı zemine uyularak özel ölçü ve açılarla hazırlanacaktır. 1. sınıf ithal sibirya sarı çam silinmiş lamine  kereste kullanılarak yapılır
-Lamine kereste: ahşabın mukavemetini artırmak için lif yönleri gözetilerek kesilip dış mekana özel tutkallarla tekrar birleştirilmesi uygulamasına denir.
-Sibirya sarıçam: Kayseri ve çevresi iklim koşullarına en dayanıklı fırınlanmış reçinesi çıkarılmış kerestedir.

YAN YÜZ KAPAMALARI:
Dıştan içe doğru; ahşap lambiri, ahşap karkas, 4cm cam yünü, ahşap lambiri şeklinde ahşap sandeviç panel oluşturularak duvarlar hazırlanır ve yerine monte edilir.

TAVAN:
Ahşap karkas üzerine lambiri uygulaması yapılır. Onun üzerine tercihe göre kumlu membran veya şıngıl çatı uygulaması yapılır.

AHŞAP KORUMASI:
Üzerine suya dayanıklı HEMEL marka 1. sınıf renklendirici vernik uygulanmaktadır. Z Çatı suyu çatı oluğu uygulaması ile kamelyanın sağ tarafından bahçeye verilir.

Camlar ve zemin döşemesi firmamız tarafından yapılmamaktadır.

Kışın doğanın keyfini çıkarırken, konforlu ve sıcak bir alan arıyorsanız, klasik ahşap kış bahçelerimiz sizin için ideal seçimdir. Ahşap malzemesiyle doğal bir görünüm sunan kış bahçelerimiz, kaliteli işçilikleriyle de dikkat çekmektedir. İster evinizin bir uzantısı olarak, ister işyerinizde kullanmak için tercih edin, kış bahçelerimiz size yılın her mevsiminde keyifli bir alan sunar. Klasik ahşap kış bahçelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin. 

Ahşap kamelyaların kullanımı oldukça kolaydır ve genellikle su geçirmez özel kaplama ile kaplıdır, böylece yağmurlu havalarda da kullanımı mümkündür. Bu kamelyalar ayrıca kolayca temizlenebilir ve uzun ömürlüdür.

bottom of page